RAPOON 'Airstrikes/Easterly Moon' 2CD

podwójny album z zapisem koncertu z Warszawy zatytułowanym 'Easterly Moon' (limit 100 sztuk)

19,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

'Airstrikes' to pierwsze, w pełni premierowe wydawnictwo Robina Storeya w barwach Zoharum od czasu opublikowanego w 2015 roku 'Blue Days'. W przeciwieństwie do tego ostatniego wydawnictwa 'Airstrikes' zawiera dłuższe kompozycje, w których splatają się różne wątki widoczne w muzyce Rapoon na przestrzeni ostatnich 25 lat. Są to zarówno inspiracje muzyką wschodu, jak i rytmiczne struktury wywodzące się wprost z muzyki tanecznej. Siedem kompozycji z tego krążka jest subtelną obserwacją procesów odbywających się we współczesnym świecie.

Strajk lotniczy ogłoszony w wiadomościach z takim samym poziomem obojętności, co wzrost cen paliwa... Gra komputerowa... tańczące celowniki ponad celem... Dźwięk cymbałów grających starożytną pieśń pędzący przez zakurzone, suche pustynne powietrze... Życia trwa... Jesteśmy tą samą materią co marzenia...

'Airstrikes' został wydany w trzech wersjach:
- jako pojedynczy krążek
- jako podwójny album z zapisem koncertu z Warszawy zatytułowanym 'Easterly Moon' (limit 100 sztuk)
- jako drewniany boks wydany z okazji 25-lecia działalności artystycznej Robina Storeya jako Rapoon zawierający podwójną wersję nowej płyty, kasetową wersję 'Airstrikes', druga taśmę 'Ghost Circle' (znajdują się na niej najciekawsze utwory z dyskografii Rapoon wybrane przez samego Robina Storeya) oraz zestaw dodatków (limit 50 copies)

Album wydany w opakowaniu gatefold i jest ściśle limitowany do 400 egzemplarzy. Projekt graficzny, w oparciu o obrazy Robina Storeya, przygotował Maciej Mehring. 'Airstrikes' został zmasterowany przez Macieja Bartkowiaka (odpowiedzialnego również za wcześniejsze materiały Rapoon). Nad całym procesem wydawniczym czuwał Michał Porwet.

Premiera: 1.12.2017

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
2CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.