VIDNA OBMANA 'Revealed by Composed Nature' CD

Nie ma wątpliwości, że Dirk Serries jest potężną, kreatywną siłą i zawsze się cieszymy, gdy powraca do Zoharum. Niezależnie czy jest to dark ambient, drony, czy dźwiękowe eksperymenty, Serries zamienia w magię wszystko, czego się dotknie. „Revealed By Composed Nature” to reedycja materiału, który ukazał się nakładem belgijskiego Decade Collection w 1990 roku. Album składa się z kolaży dźwiękowych, które delikatnie sączą się z głośników wprowadzając uczucie spokoju i wewnętrznej harmonii. Kasetowe pętle wzbogacone o subtelną elektronikę niosą nas przez lekko rozmyty krajobraz. Jest to jedna z tych podróży które  chcemy, żeby nigdy się nie kończyły. 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Nie ma wątpliwości, że Dirk Serries jest potężną, kreatywną siłą i zawsze się cieszymy, gdy powraca do Zoharum. Niezależnie czy jest to dark ambient, drony, czy dźwiękowe eksperymenty, Serries zamienia w magię wszystko, czego się dotknie. „Revealed By Composed Nature” to reedycja materiału, który ukazał się nakładem belgijskiego Decade Collection w 1990 roku. Album składa się z kolaży dźwiękowych, które delikatnie sączą się z głośników wprowadzając uczucie spokoju i wewnętrznej harmonii. Kasetowe pętle wzbogacone o subtelną elektronikę niosą nas przez lekko rozmyty krajobraz. Jest to jedna z tych podróży które  chcemy, żeby nigdy się nie kończyły. Jesteśmy prawie pewni, że te utwory mają właściwości lecznicze, a album jako całość może służyć jako dźwiękowa terapia, której wszyscy potrzebujemy.

Album nagrany i zmiksowany na Tascam Porta One rekorderze pomiędzy listopadem 1989 a lutym 1990. Wszystkie utwory skomponowane, zaaranżowane i zagrane przez Vidna Obmana z wyjątkiem „Forever Upon The Wave” przez Vidna Obmana & PBK.

Vidna Obmana: elektronika, taśmy, pętle, manipulacje akustyczne.

PBK: elektronika i taśmy

CD wydane w 6 panelowym digipacku, w litmitowanym do 400 kopii nakładzie. Calość zmasterowana przez Dirka Serriesa i opatrzona nową szatą graficzną w oparciu o zdjęcia autorstwa Martiny Verhoeven

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.