VIDNA OBMANA 'Memories Compiled : Three Tapes' 3CD

Niniejsza publikacja to druga Trylogia tego projektu, jaka ukazuje się pod szyldem Zoharum. Tym razem zbiera ona ambientowe nagrania, zarejestrowane we wczesnym okresie działalności VIDNA OBMANA, opublikowane pierwotnie na 3 różnych kasetach w latach 1989-1991

19,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Niniejsza publikacja to druga Trylogia tego projektu, jaka ukazuje się pod szyldem Zoharum. Tym razem zbiera ona ambientowe nagrania, zarejestrowane we wczesnym okresie działalności VIDNA OBMANA, opublikowane pierwotnie na 3 różnych kasetach w latach 1989-1991: „Gathering In Frozen Beauty”, „Near The Flogging Landscapes”, „Refined On The Gentle Clouds”, a które do tej pory nie doczekały się wznowienia w żadnej innej formie. Teraz w pełni odświeżone, zmasterowane przez Dirk Serries'a i opatrzone grafiką opartą na zdjęciach Matriny Verhoeven stanowią wspólnie ciekawe pod względem muzycznym wydawnictwo archiwalne charakteryzujące się wysoką jakością i niewiarygodnie dobrym brzmieniem. Stanowi nie tylko kolekcjonerską ciekawostkę dla najwierniejszych fanów projektu VIDNA OBMANA, ale dla wszystkich, którzy poszukują dobrej ambientowej muzyki. Trójpłytowy album wydany w ośmiopanelowym digipacku w nakładzie 400 szt.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
3CD i więcej

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.