JARL - Mindrotation CD

Edycja na CD albumu Jarla. 

13,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Edycja CD albumu Jarla.

Prezentujemy nowy, już szósty dla Zoharum album. Podobnie jak na "Hyperacusis" i "Phonophobia" (2021), muzyk podejmuje się tematyki z zakresu ludzkiej psychiki, przekładając je na język muzyki, penetrując za jej pomocą, jeszcze głębsze obszary naszej jaźni. Muzyka zawarta na "Mind Rotation", podobnie jak w przypadku wcześniejszych publikacji Jarla, charakteryzuje się czymś w rodzaju psychodelicznego, elektronicznego brzmienia, opartego na budowaniu wolno rozwijających się struktur dronowych, wykorzystaniu metalicznych, elektryzujących sampli osadzonych w szerokim paśmie dźwięków.

"Mind Rotation" składa się w sumie z 5 części, oznaczonych tytułami, odnoszącymi się do różnych stanów umysłu. Pierwsze dwie to wariacja umysłu, która w swoim wymiarze należą do najjaśniejszych, jakie kiedykolwiek Jarl nagrał przy użyciu syntezatora arrpegio sekwencera. Z kolei późniejsze trzy odnoszą się kolejno do symptomów, izolacji i zaburzenia umysłu, zdecydowanie mając chłodniejszy i bardziej mroczny ton. Można odczytać tutaj cały przebieg psychiki w różnych stanach; wychodząc od mocy inspiracji, energii, kreatywności, spokoju, przechodząc do niepokoju, rozpaczy, destrukcji i izolacji, by po piątej części bezpowrotnie oddalić się jeszcze bardziej w głąb siebie. Teraz już wszystko jest jasne, to musiało się wydarzyć. ..

Album dostępny jest w dwóch wersjach: na CD limitowanych 300 egzemplarzy oraz na kasecie wydanej w ultralimicie 30 egzemplarzy.

Premiera 3.10.2022

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.