GINTAS K. & MICHELLE O'ROURKE 'Sorry Gold' CD

Przedstawiamy nowy album studyjny Gintasa K., nagrany we współpracy z Michelle O'Rourke i Emily Aoibheann, będący ścieżką dźwiękową do spektaklu "Sorry Gold".

13,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Przedstawiamy nowy album studyjny Gintasa K., nagrany we współpracy z Michelle O'Rourke i Emily Aoibheann, będący ścieżką dźwiękową do spektaklu "Sorry Gold".

Aby jak najlepiej oddać tematykę i charakter tej interdyscyplinarnej sztuki, posłużymy się słowami samej autorki: „Jeśli taniec technologii przemysłowej jest powietrzny, to czym będzie taniec biotechnologii? Ta nowa praca ożywia przedstawienie jako żywą i spekulatywną formę środowiska, w opozycji do kultury, jej powtórzeń i odradzania się, trzymającej się mocno idei, że przyszłość jest możliwa, pożądana i piękna. Ten spektakl jest pierwszą częścią bliźniaczego projektu o tematyce cywilizacji i natury ”.
To nagranie zostało zarejestrowane i odtworzone na scenie w Project Arts Centre w Dublinie, podczas kręcenia filmu "Sorry Gold" Emily Aoibheann. Artyści improwizowali do wizualnego pejzażu sali prób, scenografii i tancerzy. Projekt został ufundowany przez Arts Council / An Chomhairle Ealaíon i Dublin City Council, wsparty przez Dublin Fringe Festival.  Spektakl miał swoją premierę w ramach Dublin Fringe Festival w Project Arts Centre, we wrzesniu 2019. Album wydany przez Zoharum zawiera niniejszy soundtrack jako  odrębna część szerszej produkcji.
Edycja na CD wydana w 6 panelowym czarno złotym ekopacku w limicie 300 egzemplarzy. 
Premiera 29.11.2022

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.