• NOWOŚĆ

TUNNELS OF ĀH - The Charnel Working + The Klesha File CD

Edycja CD opublikowana przez Zoharum.

13,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Zoharum prezentuje kolejną (po "The Smeared Cloth") publikację TUNNELS OF AH. osławiona EP "The Charnel Working" doczeka się po raz pierwszy na CD. Teraz poszerzona o dodatkowy, niepublikowany dotąd materiał, podchodzący z sesji "Klesha File". Znalazło się tutaj 10 kompozycji, blisko 70 minut rytualnej muzyki, charakterystycznej dla twórczości brytyjskiego artysty. Gęstą atmosferę, towarzyszącą "The Charnel Working" najlepiej oddaje cytat, służący Stephenowi Ah Burroughsowi do opisuj wersji cyfrowej, który nie pozostawia złudzeń:

"Moje urocze ornamenty wykonane zostały z girland ludzkich czaszek” mówi Kāpālika, „Mieszkam w miejscu kremacji i spożywam pokarm z ludzkiej czaszki. Namaszony dzięki jodze, widzę wyraźniej i postrzegam świat naprzemiennie, na oddzielony od Boga (Īśvara) i na zjednoczony z Nim... Oferujemy oblacje z ludzkiego ciała zmieszanego z mózgiem, wnętrznościami i szpikiem kostnym. Przerywamy post, spijając likwior z bramińskiej czaszki. W tym czasie należy oddać cześć bogu Mahabhairavię, składając mu, budzące podziw, ofiary z ludzi, spływające krwią z ich poderżniętych gardeł.”

Edycja na CD w sześciopanelowym ekopacku.

Premiera 04.04.2024

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.