MAEROR TRI 'Emotional Engramm' CD

Reedycja zapomnianego klasycznego albumu MAEROR TRI w znakomitej nowej szacie graficznej i takowym brzmieniu. 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Reedycja zapomnianego klasycznego albumu MAEROR TRI w znakomitej nowej szacie graficznej i takowym brzmieniu. To była ostatnia płyta tego eksperymentalnego niemieckiego tria działającego na polu drone ambientu, w którego to skład wchodzili Stefan 'Baraka H' Knappe, Martin 'GLIT[s]CH' Gitschel i Helge Siehl. Dwóch pierwszych utworzyło później TROUM (wydawnictwa Zoharum: " Autopoiesis / Nahtscato" oraz " Seeing-Ear Gods", a ten ostatni działa po dziś dzień jako 1000SCHOEN. W ciągu swojej działalności wydali kilkanaście płyt i kaset z unikalnym miksem minimalizmu, industrialu, ambientu i drone, eksplorując nią mózgi swoich słuchaczy.
" Emotional Engramm" to najbardziej dopracowane wydawnictwo MAEROR TRI. Po latach eksperymentów grupa znalazła swoje charakterystyczne brzmienie, na które składały się warstwy przetworzonych elektrycznie/elektronicznie instrumentów akustycznych. Na " Emotional Engramm" ich organiczne brzmienie uzyskało najbardziej przystępną formę. To chyba najlepsze niemalże 80 minut muzyki / 7 kompozycji / w dorobku MAEROR TRI.
Reedycja została wydana w ekskluzywnym z digipaku z szatą graficzną w wykonaniu Marcina Łojka (Ibsen Design, wytwórnia New Nihilism, projekty Mantichora and Schmerz) i opatrzona słowem wstępnym przez Martyna Batesa (EYELESS IN GAZA). Album został drobiazgowo ponownie zmasterowany przez Łukasz Miernika (Dead Cat Mastering).

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.