InSCISSORS 'Mnemosyne & The Structure Of Time' CD

Mnemosyne & The Structure Of Time" to kontynuacja i rozwinięcie tematu, który pojawił się na poprzednim albumie "Orbis Terrarum Requiem".

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności


IN SCISSORS - Mnemosyne & The Structure Of Time

"Mnemosyne & The Structure Of Time" to kontynuacja i rozwinięcie tematu, który pojawił się na poprzednim albumie "Orbis Terrarum Requiem". Muzyka zawarta na tym krążku nie odbiega stylistycznie od poprzedniego wydawnictwa i utrzymana jest w podobnej konwencji, określanej przez Vincenta, jako " Cinematic Ambient", gdzie Mnemosyne, antyczna bogini, matka dziewięciu muz, opiekunka sztuki - uosobienie pamięci, wyłania się poprzez budowanie z języka dźwięku właściwego nastroju, odpowiedniego klimatu, struktur czasu, które prowadzą słuchacza wprost nad mityczne jezioro Hadesu, aby tam spożył nektar pamięci, przywołujący wspomnienia…

Najnowsze CD to 10 zupełnie nowych kompozycji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno tym, którzy mieli okazję obcować z muzyką InScissors, jak i tym, którzy uwielbiają muzykę spod znaku cinematic ambient.
Trzeci pełnometrażowy album InScissors to nowa wędrówka w głąb świata muzycznego, kreowanego przez Vincenta Andelmoth i Jasona Andelmoth, przy gościnnym udziale Angel W - wokalistki, uosabiającej swym głosem pierwiastek Hekate.
Jak w przypadku poprzednich publikacji, szata graficzna stanowi dopełnienie koncepcji albumu. Tym razem autorem pięknej grafiki jest popularny artysta i fotograf John Santerineross (znany m.in. ze współpracy z Attrittion), który doskonale oddał atmosferę płyty i przełożył język muzyki na własne obrazy…


Polecamy

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.