MACHINEFABRIEK 'Measures Taken' CD

Płyta została wydana w 3-panelowym ekopacku w ściśle limitowanym nakładzie 300 szt. Z

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Po dwóch zeszłorocznych wydawnictwach (kompilacji rzadkich nagrań "Dubbeltjes" i reedycji kolaboracyjnej płyty nagranej z Dagiem Rosenqvistem zatytułowanej "Vintermusik") artysta dźwiękowy Rutger Zuydervelt powraca z zupełnie nowym albumem "The Measures Taken". Jest to ścieżka dźwiękowa do przedstawienia tanecznego autorstwa choreografa Alexandra Whitleya and artystów wizualnych Marshmallow Laser Feast.
"The Measures Taken" został oryginalnie zamówiony przez the Royal Opera House (przedstawienie miało tam swoją premierę w maju 2014 roku). Spektakularny występ bazuje na interaktywności pomiędzy tancerzami i wyświetlanymi efektami wizualnymi. Temat człowiek a maszyna, bądż człowiek z maszyną jest uwypuklony przez muzykę, która łączy w sobie melodyjne fragmenty z zakłóceniami na bazie białego szumu oraz (więcej niż na jakimkolwiek innym wydawnictwie Machinefabriek) muzyki napędzanej rytmem. Teraz można rozkoszować się muzyką ze spektaklu na fizycznym nosniku, która jest równie zaskakująca bez użycia strony wizualnej.
Płyta została wydana w 3-panelowym ekopacku w ściśle limitowanym nakładzie 300 szt. Za okładkę odpowiada Rutger Zuydervelt. Masteringiem zajął się Łukasz Miernik.  

RELEASE DATE 02.02.2015

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.