Micromelancolié 'It Doesn’t Belong Here' CD

It Doesn’t Belong Here” to próba połączenia ze sobą dwóch nieprzystających do siebie światów, jakimi są tradycyjne pieśni pochwalne, weselne i pogrzebowe oraz współczesna muzyka awangardowa...

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

“It Doesn’t Belong Here” jest pierwszym wydawnictwem Roberta Skrzyńskiego aka Micromelancolié w Zoharum. Zawiera blisko godzinę muzyki, która zachwyci fanów ambientowych przestrzeni, jak i znawców bardziej poszukujących dźwięków.

“It Doesn’t Belong Here” to próba połączenia ze sobą dwóch nieprzystających do siebie światów, jakimi są tradycyjne pieśni pochwalne, weselne i pogrzebowe oraz współczesna muzyka awangardowa. Za pomocą elektroniki, nagrań terenowych, mikrosampli oraz archiwalnych nagrań udostępnionych do publicznego użytku, powstały 4 eksperymentalne kompozycje ocierające się o gatunki takie jak ambient, drone, clicks’n’cuts czy nawet muzyki akademickiej opierające się o glitche, szumy i trzaski powstałe w wyniku rozmaitych (celowo prowokowanych) usterek.Do nagrania utworu tytułowego została zaproszona Mia Zabelka – wiedeńska kompozytorka, uznawana za jedna z najbardziej innowacyjnych skrzypaczek z kręgu free improv. Wydawnictwo w 3-panelowym ecopaku jest ściśle limitowane do 300 sztuk.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.