PHURPA - Lta Zor LP

Zapis kolejnego rytuału w wykonaniu rosyjskiego ansamblu Phurpa doczekał się publikacji na czarnym krążku. W ten sposób Zoharum kontynuuje rozpoczętą przed kilku laty, nieformalną serię publikacji winylowych, zapoczątkowaną płytami Rituals of Bon I i II....

19,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Zapis kolejnego rytuału w wykonaniu rosyjskiego ansamblu Phurpa doczekał się publikacji na czarnym krążku. W ten sposób Zoharum kontynuuje rozpoczętą przed kilku laty, nieformalną serię publikacji winylowych, zapoczątkowaną płytami Rituals of Bon I i II. Ci, którzy mieli okazję zobaczyć ten zespół na żywo, wiedzą jak niezwykłym doświadczeniem jest uczestnictwo w ich ceremonii, gdzie każdy z elementów ma ogromną siłę oddziaływania na uczestników za sprawą dźwięku i obrazu; ogromna siła gardłowego śpiewu, która potrafi wprawić całe otoczenie w wibrację, do tego używane nieliczne instrumenty, funkcjonujące niegdyś w tradycji Bon plus oszczędnie, wręcz ascetycznie wykorzystane elementy scenografii, swoiste artefakty i stroje, do tego gra świateł i unoszącej się woni palonych kadzideł. Wszystkie te elementy, składające się na jeden spójny, wyrazisty i niespotykany dotąd przekaz, odnaleźć można za sprawą "Lta Zor".
Całość nagrania została przygotowana w taki sposób, aby uwydatnić wszystkie niuanse zapisanego na czarnym krążku rytuału i poddana odpowiedniemu dla tego nośnika masteringowi, za który odpowiada NATT.
Album wydany na 180 gramowym, czarnym winylu w nakładzie 300 szt.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
LP

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.