GAAP KVLT - Untitled CD

Po kilku latach Gaap Kvlt powraca z kompilacją utworów, opublikowanych wcześniej przez BDTA na 3 Epkach 3”. Mimo upływu lat ta muzyka wciąż brzmi ciekawie, a z racji dość ograniczonego do niej dostępu wciąż czeka na odkrycie.

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności


Po kilku latach Gaap Kvlt powraca z kompilacją utworów opublikowanych wcześniej przez BDTA na 3 Epkach 3”. Mimo upływu lat ta muzyka wciąż brzmi ciekawie, a z racji dość ograniczonego do niej dostępu wciąż czeka na odkrycie. Jeżeli mieliście okazję poznać ten projekt za pośrednictwem debiutanckiej plyty „Void” czy wydanej w Zoharum płyty „Jinn” spodziewać się możecie materialu spójnego z tymi albumami i stanowiący świetne uzupełnienie dyskografii. Jeżeli sięgasz do tej muzyki po raz pierwszy, to jest to świetne wpowadzenie do świata Gaap Kvlt, mrocznego, minimalistycznego i często zaprawionego głębokim bassem i doprawiony miniaturami filed recordingu, elektroniki uciekawjącego klmatem w stronę Bliskiego Wschodu.
Premiera 17.05.2021

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.