CHORE IA - Postrcriptum / Neogolizmowa 2CD

Nowy album Jacka Wanata aka CHORE IA przynosi pięć długich kompozycji, będących rozwinięciem stylu, który nakreślony został na poprzednich publikacjach.. Niniejsza edycja wzbogacona została o drugi krążek "Neogolizmowa", zawierający materiał z obuszej kasety i kilka bonusów z tego samego okresu. Wydanie 2CD w 6 panelowym ekopacku, opatrzonym szatą graficzną, w oparciu grafiki i obrazy Jacka Wanata.

17,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Nowy album Jacka Wanata aka CHORE IA, wydany w kooperacji z Antenna Non Grata. "Postscriptum" przynosi pięć długich kompozycji, będących rozwinięciem stylu, który nakreślony został na poprzednich publikacjach. To wypadkowa drone, ambient z elementami eksperymentalnej elektroniki. Całość, choć brzmi świeżo, utrzymana jest w duchu muzyki z Obuha. Mamy tutaj do czynienia z kompozycjami o nieco poetyckim sznycie, budującymi kontemplacyjny klimat, przybierając momentami nieco somnabulistyczną, wręcz eteryczną formę. Niniejsza edycja wzbogacona została o drugi krążek "Neogolizmowa", zawierający materiał z obuszej kasety i kilka bonusów z tego samego okresu. Wydanie 2CD w 6 panelowym ekopacku, opatrzonym szatą graficzną, w oparciu grafiki i obrazy Jacka Wanata.

Wydanie na dwóch krążkach CD w 6 panelowym ekopacku, opatrzonym nową szatą graficzną. Nakład 300 szt.
Premiera: 12.09.2023

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
2CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.