Lista produktów marki Nefryt

Krata
Lista

Łącznie 10 produktów

Pokazuje 1-10 of 10 produkty

BRUME - Anastomose & Other Stories CD

"Anastomose 1 & 2" pierwotnie wydane były jna 10" płytcie przez  Ant-Zen w 1996 Teraz na nowo zremasterowany materiał, zgrany z oryginalnych taśmy DAT,  poszerzony o nagania "Seven Trumpets" (pierwotnie opublikowane na kasecie  Voluntary Whores pod koniec 2012) i "Charlemagne the 33rd" (z siemdmiocalowej EP "Charlemagne" wydanej przez Membrum Debile...
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

DDAA - Hazy World CD

"Hazy World" jest nowym, studyjnym albumem zespołu - legendy francuskiej awangardy, nagranym specjalnie dla Nefrytu!!! Na płycie słychać głównie zakręcone, niepokojące utwory avant-rockowe o charakterystycznym bogatym brzmieniu oraz elektroniczne odloty. 
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

VOLCANO THE BEAR - Yak Folks Y'are CD

YAK FOLKS Y'ARE jest reedycją ich pierwszego winyla z 1999 roku. Niniejsze wydanie, po raz pierwszy na CD, zawiera także dodatkowy materiał z rarytasowej winylowej płyty MY FAVOURITE LUNGS / MASSIVE FURNITURE INVASION. Jak każdy Nefryt i ten CD jest wydany w eleganckiej, rozkładanej, kartonowej okładce. Nakład jest limitowany do 444 egzemplarzy.
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

VOLCANO THE BEAR - Volfurten CD

Po dłuższej przerwie Nefryt wydaje kolejne płyty! Tym razem są to dwa CD znanej brytyjskiej formacji VOLCANO THE BEAR!!! To jedna z najciekawszych i najważniejszych grup awangardy rockowej ostatnich dekad. Ich muzyka leży gdzieś w trójkącie Nurse With Wound - Faust - This Heat, ale to tylko kompas.
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

COLUMN ONE : EARLY TAPES 1992-1994

Unikatowe nagrania Column One!Alternatywne wersje z ich wczesnych, poszukiwanych dziś wydawnictw,: "The Individual Box", New-Re-Generation", "Various Dreamdances", "Coincidentia Oppositorum", "THX1138", "Two Flowers For The Travel" i "Odyssee" oraz 4 utwory nigdy wcześniej niepublikowane. Eleganckie wydanie w klasycznym dla Nefrytu formacie A5.Dodatkowo...
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

COLUMN ONE : EARLY APES 1993-1995

W całości materiał z poszukiwanego dziś LP "Dreambox Experience" (nowy mastering, poprawiona jakość dźwięku) + kilka dodatkowych utworów, w tym 2 zrealizowane wspólnie z Za Siódmą Górą. Niepublikowane dotąd, alternatywne wersje kawałków Column One! Całość zremasterowana i na nowo zmiksowana.
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.