Lista produktów marki Pagan Records

Krata
Lista

Łącznie 19 produktów

Pokazuje 1-19 of 19 produkty

SACRILEGIUM - Angelus CD /single/

Kompaktowy singiel zapowiadający drugi, pełnowymiarowy album SACRILEGIUM. Łączny czas trwania to ponad 30 minut. Na zawartość, oprócz nagrania tytułowego w wersji albumowej oraz wersji demo, składają się cztery eksperymentalne remisky kompozycji, wziętej na warsztat przez muzyków z kręgów ambientowo-industrialnych takich jak In Slaughter Natives...
Cena 16,66 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

OLS - Widma CD

Nowy album Ols – jednoosobowego, żeńskiego projektu obracającego się w klimatach atmosferycznego dark-neofolku. Muzyka Ols bazuje na wielogłosowych harmoniach wokalnych, których dopełnienie stanowią partie instrumentalne budujące rytualny i hipnotyczny charakter. Najczęściej opisywana jest jako neofolk, ale konkretny gatunek jest trudny do zdefiniowania,...
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

ROSK - remnats CD

Drugi album warszawskiego post metalowego ROSK. Sześć akustycznych piosenek w przejmujący sposób opowiadających o śmierci, tęsknocie, samotności... Tak o zawartości płyty wypowiadają się sami muzycy: "Drugi album, zatytułowany "remnants" krąży wokół poniekąd podobnej estetyki jak nasz debiut "MIASMA". 
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

TOTENMESSE - To CD

Debiutancki album black metalowego Totenmesse. Standardowe wydanie w plastikowym pudełku z 12-stronicową książeczką. Totenmesse został założony w 2016 roku.
Cena 29,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

FURIA - Marzannie, Królowej Polski CD

Trzeci duży album Furii zarejestrowany na przełomie grudnia 2011 i stycznia 2012, 7 utworów hipnotycznego black metal w typowym dla Furii stylu, tradycyjnie powalającego swoim klimatem, płyta wydana w klasycznym plastikowym pudełku.
Cena 29,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

FURIA - Nocel CD

Czwarty duży album Furii! 8 nowych kompozycji, tworzących łącznie godzinną dawkę emocji, nieszablonowych rozwiązań i muzycznej odwagi do której zespół zdążył już nas w pewnym stopniu przyzwyczaić
Cena 29,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

KŁY - Wyrzyny CD

4-panelowy Digipack z 16- stronicową książeczką. Drugi album enigmatycznego trio KŁY. 6 premierowych utworów Black Metalu, Szamanizmu, Magii, Grzybów i Lasu.
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

FURIA - Guido CD

Kompaktowa wersja wydanych do tej pory tylko na winylu dwóch mini-albumów Furii „Stara Polska księżycowa” oraz „Ubrdy cz. 1”. Materiał został nagrany w całości na żywo 16 kwietnia 2016 w kopalni Guido w Zabrzu, 320 metrów pod ziemią a zmiksowany i zmasterowany w studio „Czyściec” w Chorzowie.
Cena 30,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

MORD'A'STIGMATA - Hope CD

Mord’A’Stigmata powraca z krążkiem ‘Hope’. Podzielony na cztery utwory album pogrąży słuchaczy w bezkresnej melancholii. Dla jednych będzie to cierpieniem, dla innych ulgą. Nagrania zrealizowano w Studio 67, a oprawą graficzną zajął się Bartek Rogalewicz (Rogi, Non Opus Dei, Behemoth, Blindead). 
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

MORD'A'STIGMATA - Songs of Exile CD

Awangardowo-black metalowy kwartet Mord’A’Stigmata przedstawia swój pierwszy koncertowy album. Materiał został zarejestrowany podczas występu na festiwalu Roadbun w Tilburgu, Holandia 14 kwietnia 2019 roku.
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

KŁY - Szczerzenie CD

Debiutancka duża płyta enigmatycznego trio KŁY. Wydanie w postaci 4-panelowego digipacka z książeczką. „Szczerzenie” to 6 utworów, których stylistyki jednoznacznie nie da się zaszufladkować. U jej korzeni leży melancholijny, Burzum'owski black metal...
Cena 29,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

NON OPUS DEI - Głód CD

"Głód" to ósmy już duży album w dorobku olsztyńskiego NON OPUS DEI przynosi to, do czego zespół przyzwyczaił słuchaczy na przestrzeni swojej ponad 22-letniej działalności - wychodzenia poza schematy. Black metal zlepiony z bagnistej warmińskiej ziemi to mieszanka surowości, klimatu i swoistej ludycznej autentyczności nasyconej diabłem i duchem dawnych...
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

SACRILEGIUM - Wicher 2LP

Winylowa wersja klasycznego, debiutanckiego albumu SACRILEGIUM, dwie czarne płyty w opakowaniu gatefold plus wkładka oraz karta na darmowy download. Egzemplarze dostępne z plakatem z autografami członków zespołu dostępne wyłącznie w naszym sklepie! 
Cena 60,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

SACRILEGIUM - Anima Lucifera LP

Winylowa edycja pierwszej po niemalże 10 latach od debiutu płyty zespołu Sacrilegium. Brutalny black metalowy album kapeli, która doczekała się statusiu kultowej, dzięki wydanej wcześniej w pagan płycie "Wicher".   
Cena 60,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.