CATHEDRA ‘ Time Was Away’ 2CD

Wielu z was kojarzy takie nazwy projekty Codex Empire, Antechamber czy Konstruktivists. Jednak nieliczni bądż pamiętaję, bąfdź znająinny projekt, w ramach którego tworzyl w latach 90. Mark Crumby. Cathedra funkcjonowała w latach 1992-1997. W tym czasie zaistniała dzięki dark ambienowym publikacjom, które ukazywały się m.in. w Ant-Zen, Obuh Rec., Jara Discs. Dzisiaj większość z nich jest niedostępna w żadnej formie.

17,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Wielu z was kojarzy takie nazwy projekty Codex Empire, Antechamber czy Konstruktivists. Jednak nieliczni bądż pamiętaję, bąfdź znająinny projekt, w ramach którego tworzyl w latach 90. Mark Crumby. Cathedra funkcjonowała w latach 1992-1997. W tym czasie zaistniała dzięki dark ambienowym publikacjom, które ukazywały się m.in. w Ant-Zen, Obuh Rec., Jara Discs. Dzisiaj większość z nich jest niedostępna w ?adnej formie. Dlatego też zaproponowaliśmy Markowi, aby przygotować wydawnictwo będące zapisem jego aktywności jako Catedra. W efekcie uda?o się stworzył dwupłytową kompilację, zbierająca ponad 140 minut muzyki, podzielonej według klucza: „Burning is Irreversible” (CD I) oraz „The Memory Cage” (CD II). Całość została opracowana przez samego autora, łącznie z szatą graficzną. Jest to pierwsza taka publikacja projektu Cathedra.
Wydanie limitowane do 350 szt. 
Premiera: 9.12.2019

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
2CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.