KRYPTOGEN RUNDFUNK - Tales from the Mirrored Spaces CD

Trzeci pełnometrażowy album rosyjskiego projektu Kryptogen projektu jest Rundfunk, wydany przez Zoharum po " 22. SZ" (2004, Mechanoise Labs), " Liquid Circuits" (2016, ZHELEZOBETON) i licznych mniejszych wydawnictwach, kolaboracjach...

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Trzeci pełnometrażowy album rosyjskiego projektu Kryptogen projektu jest Rundfunk, wydany przez Zoharum po " 22. SZ" (2004, Mechanoise Labs), " Liquid Circuits" (2016, ZHELEZOBETON) i licznych mniejszych wydawnictwach, kolaboracjach. Na nowym albumie, próbując podążać konsekwentnie obraną przez siebie drogą, jednak używając do tego w większej mierze niż dotychczas akustycznych instrumentów (harmonijka, gitara, blacha, misy, głos) dogrywając do nich dźwięki licznych syntezatorów, szumów, generatorów dźwięków, rozwija swój styl, znany z poprzednich nagrań, świadczący o tym, że wciąż mamy do czynienia z muzyką Kryptogen Rundfunk.
Album wydany w dwóch wersjach, regularnej limitowanej do 200 kopii Premiera: 23.09.2019

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.