ŁĘG CREATUR - The History of Etruscan Wind Instruments CD

Łęg Creatur jest solowym projektem Sławomira Wolfa, wcześniej związanego z audiowizualnymi projektami Mobilchakram (2004) i Suture Navigator ...

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Łęg Creatur jest solowym projektem Sławomira Wolfa, wcześniej związanego z audiowizualnymi projektami Mobilchakram (2004) i Suture Navigator (2007-2012), od ponad 25 lat poruszającego się w sferze łączącej gatunki i konwencje określane jako ambient, illbient, soundscape, drone i minimal music. Zapisem nowej odsłony twórczości wrocławskiego artysty jest nowe wydawnictwo pt. „The History of Etruscan Wind Instruments” – ponad czterdziestominutowa elektroniczna improwizacja z jednej strony zainspirowana najwcześniejszymi, quasi-medytacyjnymi dokonaniami niemieckiej sceny elektronicznej lat 70., z drugiej będąca ukłonem w stronę tuzów elektronicznego undergroundu i działań spod znaku cinematic postindustrial. Utrzymany w estetyce soundtracku do nieistniejącego, onirycznego filmu lub spektaklu wielowątkowy utwór bogaty jest w niemuzyczne zdarzenia dźwiękowe i abstrakcyjne konstrukcje sonorystyczne uzyskane za pomocą taśmowych preparów, elektronicznie przetworzonych nagrań terenowych oraz rozmaitych cyfrowych i analogowych źródeł i procesorów dźwięku, takich jak syntezatory półmodularne, odbiorniki radiowe, przetworniki gitarowe, czy nieco zapomniany, polski automat perkusyjny Unitra Eltra Rytm 16. 

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.