PIOTR KOLECKI & MOLOK MUN - The Spices CD

Piotr Kolecki i muzycy Molok Mun prezentują nagrania z ostatnich dwóch dekad działalności gitarzysty grupy Atman, przyprawione porcją elektroakustycznej improwizacji zarejestrowanej w toruńskim studiu u schyłku roku 2011. Muzyka z „odwrotnej strony” etno-​folkowej eksplozji minionych lat. 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Piotr Kolecki i muzycy Molok Mun prezentują nagrania z ostatnich dwóch dekad działalności gitarzysty grupy Atman, przyprawione porcją elektroakustycznej improwizacji zarejestrowanej w toruńskim studiu u schyłku roku 2011. Muzyka z „odwrotnej strony” etno-​folkowej eksplozji minionych lat. Future to the Ancient!„Kilkanaście centymetrów wierzchniej warstw Ziemi krąży od milionów lat między glebą, chmurą, rośliną, zwierzęciem – pisze Piotr Kolecki. – Od kilkudziesięciu tysięcy lat w ten obieg włączył się człowiek. Jeszcze do niedawna, ciągle ta sama materia budowała komórki, tkanki, organizmy; przeistaczała się to w atmosferę, to w glebę, to znowu w żywy organizm. Jeszcze możesz się troszkę przyprawić pierwotnym oceanem, cząstką pradawnych roślin, wymarłych gadów, może odrobiną Buddy, Lao-​Tse, św. Franciszka.”

Wydawcą płyty jest Noisen Records.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.