MOLJEBKA PVLSE - Borrowed Scenery LP

Winylowa edycja albumu

19,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Winylowa edycja albumu.

Ten album zapowiadaliśmy już od dłuższego czasu, poprzedzając jego premierę publikacją CDEP „Borrowed Scenery: Appearance” stanowiącą  zarówno wstęp jak i dopełnienie konceptu zawartego na płycie. Dwie długie kompozycje wypełniające obie strony czarnego winyla tworzą bardzo spójny i zwarty materiał muzyczny, który doskonale wpisuje się w ramy stylistyczne estetyki ambient / drone. Mathias Josefson ze swoją partnerką podjęli się próby zapisu z podróży odbywających się w świecie naszej wyobraźni , gdzieś na pograniczu snu i jawy, posługując się przy tym swoitym językiem, którym komunikują się ze swoimi słuchaczami. Konsekwentnie rozwijają wcześniej obrany przez siebie kierunek, wyznaczając charakter ostatnich publikacji dla Reverse Alignemnt, gdzie towarzysząca dotąd jego twórczości gęsta, smolista materia dźwiękowa ustępuje miejsca  dronowym acz niezwykle przestrzennym kompozycjom, opartym na całej gamie ciepłych i eterycznych brzmień, wydobywajacych się z bogatego instrumentarium, licznych sampli i nagrań terenowych. Z tej kruchej i ulotnej substancji duet uczynił podstawę na której osadził swoje sugestywne, plastyczne i silnie oddziałujące na wyobraźnię słuchaczy muzyczne słuchowisko.

Edycja LP opublikowana na czarnym 180 g winylu w limicie 200 szt. Do pierwszych 150 dołączono CD EP "Borrowed Scenery: Appearance".

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
LP

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.