AMPSCENT- 'Nothing But The World' MC

Kasetowa edycja EPki projektu AMPSCENT.

9,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Kasetowa edycja EPki projektu AMPSCENT.

"Nothing But The World" to debiutancka EP projektu AMPSCENT,jako przedsmak większego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. To też forma przedstawienia się i zaprzentowania się nowego projektu przed Wami, za którym stoją już nie tacy debiutanci, czyli Jacek Doroszenko (m.in. Mammoth Ulthana) i Marcin Sipiora. Niniejsza EPka dostępna jest w formacie cyfrowym oraz na kasecie limitowanej do zaledwie 30 szt.

Ampscent (Jacek Doroszenko i Marcin Sipiora) to multidyscyplinarny duet, który obecnie skupia się na wykorzystaniu współczesnego krajobrazu muzyki elektronicznej do selekcji i redefinicji pojęcia hałasu i awarii jako czynnika pożądanego. Ich muzyka opiera się na zimnych, ale potężnych, konsekwentnie porywających tonach i wielowarstwowych trwałych napięciach, pozostając jednocześnie na swego rodzaju odległym terytorium. Wyłaniający się z niej dźwiękowy rezonans jest odrzucający i unosi się w kierunku alienacji. Muzyka wykorzystuje sygnatury z obszarów industrial i noise, ale jednocześnie kieruje się w stronę współczesnych klubowych konotacji. W takim stopniu, w jakim Ampscent wykorzystuje sprzęt, jego rozregulowanie i dławienie się ujawnia próbę identyfikacji aktu słuchania jako potencjalnie niewygodnej przestrzeni. Katharsis i ulga przychodzą po traumie. Więcej informacji na ampscent.eu

Premiera 23.01.2023 

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
MC

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.