LARK BLAMES 'The Reins of Life' CD

Niniejsza płyta to dla zespołu również duży krok do przodu w kwestii przystępności materiału, który z drugiej strony wciąż trudno zaszufladkować i sensownie opisać. Amalgamat żywej perkusji, basu, retro syntezatorów i muzyki konkretnej – notka ta stanowi tylko kolejną uczciwą, lecz z natury rzeczy chybioną, próbą opisania wyjątkowej twórczości Lark Blames. płyta wydana w nakładzie 500 sztuk w 6 panelowym digipacku.

29,00 zł
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Duet Lark Blames zostać zaóoóony w 2005 roku przez Lloyda Jamesa (Naevus, Retarder) i Marca Blackie’go (Sleeping Pictures, These Papercuts). choć ich wczesne nagrania, zebrane na bardzo dobrze przyjątym debiucie „Chimney” (Old Europa Cafe, 2006), zdradzały fascynacją eksperymentem i improwizację, „The Reins of Life” stanowi dzieło dokładnie przemyólane i starannie wykonane. Nowa płyta to dla zespołu również duży krok do przodu w kwestii przystępności materiału, który z drugiej strony wciąż trudno zaszufladkować i sensownie opisać. Amalgamat żywej perkusji, basu, retro syntezatorów i muzyki konkretnej – notka ta stanowi tylko kolejną uczciwą, lecz z natury rzeczy chybioną, próbą opisania wyjątkowej twórczości Lark Blames. płyta wydana w nakładzie 500 sztuk w 6 panelowym digipacku.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.