RED PAINTED RED - That Was The Reason Why CD

Brytyjski duet wykonuje świetnie nakreślone piosenki, melodyjne, zapadające w ucho, z poczuciem humoru. Nie brakuje tutaj lekko eksperymentalnych motywów, glitchowych wstawek, nietypowych fraz, które nadają ich muzyce nieoczywisty charakter...

13,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Brytyjski duet wykonuje świetnie nakreślone piosenki, melodyjne, zapadające w ucho, z poczuciem humoru. Nie brakuje tutaj lekko eksperymentalnych motywów, glitchowych wstawek, nietypowych fraz, które nadają ich muzyce nieoczywisty charakter. Najprościej było by przykleić im łatkę avant-pop, z całym bogactwem określeń, definiujących ten gatunek W przypadku muzyki Brytyjczyków stanowi on jedynie punkt wyjścia, czy jedną ze wielu składowych, bo w ich piosenkach słyszalne są również echa synthwave, trip-hopu, dark wave czy neo-folku. Choć to mieszanka wybuchowa, kipiąca mnóstwem efektów dźwiękowych, eksperymentów z różnymi stylami, zabaw konwencją, to  brzmi spójnie, słucha się jej z przyjemnością, a z czasem zdaje się funkcjonować w naszej świadomości zupełnie naturalnie.

Wydanie na CD w 6 panelowym ekopacku. Nakład 300 szt.
Premiera: 12.09.2023

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.