WHITE STAINS - Dreams Shall Flesh CD

Edycja na CD w digipacku.

13,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

]"Dreams Shall Flesh” (redux) to już druga odsłona w serii reedycji publikacji WHITE STAINS w Zoharum. To również drugi studyjny album w dyskografii zespołu. Jak wskazuje dopisek „redux” w tytule, niniejsza edycja została wzbogacona o bonusowe nagrania, znalezione w prywatnym archiwum Carla Abrahamssona, które nigdy wcześniej nie były opublikowane. Nadal mamy tutaj do czynienia z muzyką dark wave z elementami gotyckiego rocka. Jednak w odróżnieniu od kompilacji zawierającej winylowe EPki, coraz bardziej wyczuwalny jest tutaj nowy kierunek, który w pełni rozwinięty zostanie na następnych albumach. W tych piosenkach o charakterystycznej dla muzyki rockowej strukturze zwrotka – refren -zwrotka coraz więcej miejsca znalazło się dla nieco klimatycznej, odrobinę psychodelicznej aury, przekładającej się na ostateczne brzmienie, jakie zespół osiągnął na tym materiale Szczególnie wyczuwalne jest to w dodatkowych utworach, które w doskonały sposób dopełniają nową wersję „Dreams Shall Flesh” (redux).

Materiał został ponownie zremasterowany i opatrzony nową szatą graficzną. Nakład to 300 sztuk CD opakowanych w sześciopanelowym digipacku.

Premiera 30.01.2024

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.