TROUM 'Dreaming Muzak' CD

‘Dreaming Muzak’ to pierwszy materiał duetu TROUM, opublikowany najpierw w 1998 roku na kasecie magnetofonowej, a wznowiony w 2006 roku wyłącznie na płycie CDr w ściśle limitowanym nakładzie 100 szt. Najnowsza wersja....

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

‘Dreaming Muzak’ to pierwszy materiał duetu TROUM, opublikowany najpierw w 1998 roku na kasecie magnetofonowej, a wznowiony w 2006 roku wyłącznie na płycie CDr w ściśle limitowanym nakładzie 100 szt. Najnowsza wersja jest pierwszą publikacją tego materiału na płycie CD. Na tą okazję została poddana masteringowi, którego podjął się Łukasz Miernik (odpowiedzialny m.in. za brzmienie reedycji wcześniejszych materiałów MAEROR TRI,  opublikowanych w barwach Zoharum).

‘Dreaming Muzak’ to dwie długie ambientowo-dronowe kompozycje utrzymane w charakterystycznym dla TROUM stylu. Stworzone zostały jako Muzak dostrajający nasze fale mózgowe do właściwego stadium śnienia. Podobne przesłanki towarzyszyły muzyce duetu przez wiele lat, stając się tym samym

ich credo, które realizowali na kolejnych doskonałych albumach i koncertach. To właśnie ‘Dreaming Muzak’ stanowi doskonałe wprowadzenie do przygody z muzyką TROUM.

Wydanie w 3-panelowym digipacku, limitowane do 350 szt.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.