DIFFERENT STATE Related Project: Marek X. Marchoff & MJ Caroline Rider - Voxfield CD

Marek Marchoff - jedyny stały członek i kierownik projektu DIFFERENT STATE jest niezwykle kreatywny. Pracuje dużo, a efekty jego pracy zaskakują za każdym razem. Blisko 20-letnie doświadczenie w tworzeniu materii okołoindustrialnej odcisnęło piętno na jego twórczości. On sam, nie powielając własnych pomysłów, wciąż poszukuje, odkrywa muzykę na nowo, podejmuje się różnych inicjatyw. 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Marek Marchoff - jedyny stały członek i kierownik projektu DIFFERENT STATE jest niezwykle kreatywny. Pracuje dużo, a efekty jego pracy zaskakują za każdym razem. Blisko 20-letnie doświadczenie w tworzeniu materii okołoindustrialnej odcisnęło piętno na jego twórczości. On sam, nie powielając własnych pomysłów, wciąż poszukuje, odkrywa muzykę na nowo, podejmuje się różnych inicjatyw. Tak samo jest przypadku " Voxfields". W duecie z MJ Caroline stworzył pierwszą w swoim dorobku płytę, której można by przykleić etykietę " Field Recording". Nie jest to jednak typowy dla tego gatunku album. Marchoff traktuje nagrania terenowe, jako dźwięki gamy, z której następnie buduje soniczną opowieść grozy, osadzoną gdzieś w głębi fortu Tilden, gdzie rytmy opierają się na echach kroków, uderzeń, naturalnych pogłosów zapiwniczeń, gdzieś w tle tylko tętni życie, z oddali słychać jęki wojennych syren.

Płyta "Voxfields" ukazała się jako V część w serii wydawniczej IYHHH. Z całą pewnością ten materiał uświetni charakter kolekcji, zgodnie z założeniem - jako nagrania pobocznego projektu - odskoczni od regularnej pracy w macierzystej formacji Marchoffa. Przy czym materiału mocnego, konkretnego, który spokojnie konkurować może z innymi produkcjami w tym gatunku i nie tylko…

Premiera albumu 23 lutego 2012.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.