DIFFERENT STATE RELATED PROJECT: MARCHOFF & DROIN Source of Vectors CD

10,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Kolejna, już ósma odsłona serii wydawniczej IYHHH. Tym razem prezentujemy album, będący zapisem sonicznych eksperymentów duetu MARCHOFF/ DROIN. " Source of Vectors" to najbardziej bezkompromisowe oblicze twórczości tych dwóch artystów. Odnajdziemy tutaj dźwięki bliskie estetyce glitch, power electronics, elektroakustyki z lekką domieszką stylistyki noise; nie brakuje również dub/illbientowej motoryki, charakterystycznej chociażby dla DIFFERENT STATE. 6 kompozycji, blisko godzinna muzyczna podróż, silnie oddziaływująca na podświadomość, zapisująca się gdzieś w górnych rejestrach, odwołująca się do ekstremalnych zjawisk, przepięć, doświadczeń, kojarzących się z ogromną siłą, poszukiwaniem źródła, stąd też silnie zaznaczona symbolika elektryczności. Album przywodzi na myśli skojarzenia z " Time Machines", " Worship the Glitch". To też nie bez powodu " Source of Vectors" artyści dedykują Peterowi 'Sleazy'emu' Christophersonowi.

Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów wcześniejszych publikacji DROIN (Beast of Prey), czy DIFFERENT STATE. Album wydany w niekonwencjonalnym ekopacku, z pocztówką, limitowany do 444 ręcznie numerowanych kopii.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.