IF, BWANA - The Ice Moons CD

Macierzysta formacja członków Troum
Wersja CD longplaya wydanego ongiś przez greckie firmy Poeta Negra / Absurd. Limitowany i numerowany nakład - zaledwie 300 kopii. CD w eleganckiej, rozkładanej okładce formatu A5. 

29,00 zł
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Macierzysta formacja członków Troum
Wersja CD longplaya wydanego ongiś przez greckie firmy Poeta Negra / Absurd. Limitowany i numerowany nakład - zaledwie 300 kopii. CD w eleganckiej, rozkładanej okładce formatu A5. Nagrania bazują na pętlach dźwiękowych, używanych podczas ostatniej w historii trasy koncertowej grupy. Transowy, wręcz hipnotyczny nastrój jest tutaj kreowany przy użyciu elektroniki, gitar i rozmaitych, industrialnych odgłosów. Muzyka pulsuje, trochę niepokoi, ale nie brak jej także charakterystycznej dla MAËROR TRI [...] nutki melancholii. Na obu płytach wyraźnie wyczuwalny jest industrialny rodowód niemieckiej formacji, jednak fabryczny hałas MAËROR TRI [...] osadzony jest na rdzeniu o zdecydowanie rytualno - transowym charakterze.

Nefryt

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.