ATUM - Legendy Miejskie CD

Album ATUM zatytułowany " Legendy Miejskie". Album, który stanowi jedną z najmocniejszych pozycji w historii Beast Of Prey! Mamy przyjemność zaprezentować niezwykły album, który składa się w dużej części z nagrań terenowych zarejestrowanych na terenie Jaworzna, 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Album ATUM zatytułowany " Legendy Miejskie". Album, który stanowi jedną z najmocniejszych pozycji w historii Beast Of Prey! Mamy przyjemność zaprezentować niezwykły album, który składa się w dużej części z nagrań terenowych zarejestrowanych na terenie Jaworzna, rodzinnego miasta twórcy ATUM. Jest on próbą zrekonstruowania najbliższego otoczenia, wydobycia z niego czegoś, co pozostaje ukryte w codziennym doświadczeniu. " Legendy" pomimo swojego osobistego charakteru mają też wydźwięk uniwersalny. Każdy z nas porusza się wśród dziesiątek podobnych, pozornie oswojonych miejsc, które wydają się nie mieć żadnego znaczenia. Wystarczy jednak odrobina wysiłku żeby zrozumieć jak wielkie jest to złudzenie.
Od strony muzycznej album prezentuje się dość różnorodnie. Jest to swoiste połączenie nagrań terenowych, dronów, szeptów i dźwięków różnego rodzaju instrumentów akustycznych. Wszystko po to żeby pokazać bardziej oniryczną, a zarazem ciemną stronę otaczającej nas rzeczywistości. Gościnny udział w nagraniach wziął Infamis (gitara akustyczna), oraz znajomi autora z Jaworzna : Tomasz K., Rafał Pach i Piotr U.
Płyta wydana w kolorowym digipacku, w pełni profesjonalna produkcja.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.