TROUM 'DA-PU-RI-TO-JO' CD

Troum powraca do Zoharum z DA-PU-RI-TO-JO – kompilacją, na której znalazły się numery wydane na przestrzeni lat 2004-2016 w postaci 7 calowych singli (plus jedna EP-ka cyfrowa). Na płycie znalazło się 12 sennych pejzaży i mamy tu ich cały przekrój: od spokojnych i medytacyjnych przez emocjonalne i tajemnicze po mroczne i industrialne koszmary.

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Troum powraca do Zoharum z DA-PU-RI-TO-JO – kompilacją, na której znalazły się numery wydane na przestrzeni lat 2004-2016 w postaci 7 calowych singli (plus jedna EP-ka cyfrowa). Na płycie znalazło się 12 sennych pejzaży i mamy tu ich cały przekrój: od spokojnych i medytacyjnych przez emocjonalne i tajemnicze po mroczne i industrialne koszmary. Słuchając płyty od początku do końca, Niemcy zabierają nas w podróż do najbardziej odległych zakamarków ludzkiej psychiki. Z nieba do piekła i z powrotem. Dla fanów twórczości duetu z Bremy to możliwość, żeby skolekcjonować te mniej znane kawałki w jednym miejscu (nie wspominając o wygodzie słuchania). Dla tych, którzy fanami projektu dopiero się staną to świetna okazja, żeby właśnie tu rozpocząć podróż do głębin podświadomości.

CD wydane w 6-panelowym digipacku w nakładzie 500 sztuk

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.