HIV+ AND FRIENDS - Spanish Electronic Body Music 2CD

Dwupłytowa kompilacja Pedro Peñas Robles aka HIV+, zbierająca kawałki rozproszone na różnych wydawnictwach internetowych, singlach oraz specjalnych publikacjach okolicznościowych.

17,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Dwupłytowa kompilacja Pedro Peñas Robles aka HIV+, zbierająca kawałki rozproszone na różnych wydawnictwach internetowych, singlach oraz specjalnych publikacjach okolicznościowych. Dwa krążki CD, ponad 150 min. muzyki,  w sumie 29 utworów, utrzymanych w stylistyce Electro / EBM / industrial. Niniejsze wydawnictwo prezentuje tego hiszpańsko-francuskiego producenta i wokalisty w licznych kolaboracjach m.in. z takimi artystami i projektami jak TTHE HACKER, DAVE INOX, MILLIMETRIC, CHRIS SHAPE, BLIND DELON, MAMAN KUSTERS, RADIKAL KUSS, HARDLAB, AkA i wielu innych przedstawicieli sceny elektronicznej w różnych konfiguracjach: jego utwory zremiksowane przez innych, kompozycje innych zremiksowane przez niego, kawałki nagrane z jego udziałem wokalnym Album "Spanish Electronic Body Music" to jedno z najbardziej energetycznych, żywiołowych i przebojowych publikacji w katalogu Zoharum. Pozycja obowiązkowa dla tych, którym Industrial /Electro / EBM nadaje rytm do zabawy.

Edycja 2CD w 6-panelowym bordowo złotym ekopacku.
Premiera 30.10.2023.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
2CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.