• NOWOŚĆ

LARMO - Alarm LP (PRE-ORDER)

Edycja na LP opublkowana przez Zoharum w nakładzie limitowanym do 200 szt.

19,90 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Uwaga, tylko w ptzedsprzedaży album dostępny w specjalnej niższej cenie. Oferta ważna tylko przed premierą i wyłącznie za pośrednictwem Alchembria.PL

Już 30maja stanie się coś, na co zanosiło się już od dłuższego czasu, po kasetowej EPce "Noise Tape #1", kolaboracyjnym albumie z industrialno-metalowym GASH FAITH, splicie z noiseowymi projektami DYSTOPIAN CONTROL i MNICH, sporej ilości entuzjastycznie przyjętych koncertów, ukaże się wreszcie pełny, długogrający album LARMO. "Alarm" to  12 mocnych elektronicznych kawałków, opartych na masywnym brzmieniu, mechanicznej rytmice charakterystycznej dla ciężkiego industrialnego grania z elementami rhythmic noise, illbient, techno, czy bass music.  Dzięki dużej swobodzie, z jaką Mirek czerpie z szerokiego spektrum stylistycznego, wyciąga te elementy, które pozwalają mu  w pełni wykorzystać potencjał i tworzyć struktury oraz brzmienia charakterystyczne dla mocnego i bardzo sugestywnego przekazu LARMO (Larmo Means Noise). Na duże zróżnicowanie poszczególnych utworów, spory wpływ miał także udział zaproszonych gości, czyli Małgorzata Wójcik aka GOSIA (m.in. NEXT VICTIM, SKORUP/A), Patryk Rzeszutek aka IHS (BIESY, GLITCHANGEL), Paula Pieczonka aka PAULA (MOIRA, BRUDNE CZYNY, END FOREST) oraz Łukasz "Pachu" Pach (HOSTIA). Całości dopełnia MONYA ze swoim remiksem do "Flat Breath".

Album dostępny na LP i w wersji cyfrowej

Edycja na LP opublkowana przez Zoharum w nakładzie limitowanym do 200 szt.
Premiera 30.05.2024.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
LP

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.