PARANOIA INDUCTA - Evil Angel CD

Edycja na CD opublikowana przez Beast of Prey.

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

Edycja na CD opublikowana przez Beast Of Prey.

Dzieło A.A.Destroyer'a powstało: "Evil Angel" to płyta poruszająca najgłębsze uczucia w człowieku, wrażliwa, delikatna i niespokojna. Projekt PARANOIA INDUCTA zyskał duże uznanie za swoje poprzednie albumy i jest jednym z cenniejszych projektów na polskiej scenie mrocznych dźwięków. Płytą "Evil Angel" udowadnia że ma dużo do powiedzenia, jest to najbardziej osobista płyta twórcy PARANOIA INDUCTA i zarazem jedna z najwrażliwszych płyt jakie zostały wydane w Beat Of Prey.
Na krążku "Evil Angel" mamy spokojne i idealnie wyważone dark ambientowe przestrzenie, delikatnie wyłaniające się głosy, szepty... - i znikające jak by ginęły w oddali. Duża dawka niesamowitych industrialnych dźwięków, odgłosów dogorywających maszyn które tak charakterystycznie odzwierciedlają muzykę PARANOIA INDUCTA. I ta doskonała jakość poszczególnych dźwięków... piękna płyta!

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.