23 THREADS - Conspicuous Unobstructed Path / Magija 2CD

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

23 Threads przerwa?‚ dwudziestoletnie milczenie, bo tyle dok?‚adnie minę?‚o czasu od nagrania ich debiutanckiego krą??ka 'Magija'. 10 utwor??w sk?‚adających się na nowy album 'Conspicuous Unobstructed Path' nagrano w Nowym Jorku, w sk?‚adzie, kt??rego trzon stanowi: Marek Marchoff (Different State), Ingrid Swen, Rafa?‚ Janus oraz zaproszeni go?›cie. Trio nazywa w?‚asną muzykę macabre folkiem i to okre?›lenie doskonale odzwierciedla charakter ich tw??rczo?›ci, podszytej elementami dark czy neofolku, a nawet krautrocka z drobnymi wtrąceniami industrialnych szum??w i pulsacji.


W odr????nieniu od macierzystej formacji Different State, Marchoff k?‚adzie du??y nacisk na akustyczne brzmienie instrument??w; zarzuca illbientową machinę na rzecz gitar, akustycznych ??r??de?‚ d??więku, flet??w, djambe i g?‚osu. Istotną rolę odgrywa tutaj warstwa tekstowa, 'Conspicuous Unobstructed Path' to historia pe?‚na metafor, odniesie?„ do tradycji ezoterycznej, wpisanych w opowiadanie kobiety przemierzającej tajemnicze lasy, kt??ra podczas tej mistycznej podr????y odkrywa siebie na nowo. Rzecz w sam raz dla fan??w sonicznej ezoteryki Current 93 czy eteryczno?›ci Pearls Before Swine, ale tak??e nowoczesnej psychodelii prezentowanej przez projekty pokroju Opal, Stone Breath, Sunburned Hand of .brthe Man czy nawet Wooden Shjips.
P?‚yta zosta?‚a wydana w 3-panelowym ekopacku w ?›ci?›le limitowanym nak?‚adzie 400 szt. Za ok?‚adkę odpowiada Maciej Mehring. Masteringiem zają?‚ się ??ukasz Miernik. Dostępny w sprzeda??y z debiutanckim krą??kiem 'Magija' jako ekskluzywnym dodatkiem.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
2CD

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.