KASETY I INNE FORMATY

KASETY I INNE FORMATY

W tym dziale zebraliśmy wydawnictwa muzyczne, opublikowane głównie na kasetach oraz na nietypowych nośnikach, innych niż CD. CDR, czy winyl... Te same tytuły znajdziecie również w innych kategoriach, przypisanych według gatunków muzycznych. W tym miejscu zebraliśmy je wyłącznie dla wygody tych osób, które zbierają muzykę  przede wszystkim na tym nośniku i traktują to jako punkt wyjścia w poszerzaniu własnych kolekcji.

KASETY I INNE FORMATY

Krata
Lista

Łącznie 57 produktów

Pokazuje 1-36 of 57 produkty

LAW OF THE ROPE / CROWN OF BONE - Split MC

Kasetowa edycja splitu dwóch projektów, których łączy skłonność, czy też zamiłowanie do łączenia stylistyk z dość odległych rejonów muzycznych. gdzie black metal, industrial, dark ambient traktowane są jako materia, z której a równi wyłaniają się poszczególne kompozycje.Kaseta opublikowana przez Crucial Blast. 
Cena 7,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

NOTUM - Nihil Est In Intellectu MC

Debiutancki album rezydującego w Berlinie Notum w barwach Zhelezobeton. Świetnie zapowiadaący się projekt, swoją twórczością wpisujący się w nurt drone / ambient. Wydanie na CD ściśle limitowane do 100 kopii.
Cena 9,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

HATI - Music For Metal Idiophones / Genius Loci MC

Kaseta stanowi jeden z elementów specjalnego boksu drewnianego HATI - 'zero coma zero+', wydanego przez Zoharum w 2013. Dzisiaj boks jest praktycznie sprzedany. Niniejsza kaseta, wyprodukowana w nieco większym nakładzie, skrywała się przez kilka lat w naszym magazynie. Po dokładnej inwentaryzacji trafiliśmy na nią przypadkiem i postanowiliśmy umożliwić...
Cena 7,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

RAPOON - Airstrikes MC

Kasetowa edycja albumu "Airstrikes" pierwotnie dostępna wyłącznie w drewnianym boksie. Jednak w trakcie inwentaryzacji znalazło się jeszcze dosłownie kilka szt. tej wersji.    
Cena 7,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Giuseppe Falivene - Air Chronicles MC

Po kilku niezwykłych publikacjach dla  Purlieu Recordings i Shimmering Moods Records, Giuseppe Falivene ijako jeden z nieiwelu zagranicznych (mieszkających poza Bułłgarią)  artystów zawitał do Amek Collective z materiałem Air Chronicles.
Cena 7,00 €
Wyprzedany

LEAVER - Hands Like Cages MC

A new tape from Leaver released by Amek.A new tape from Leaver released by Amek. Three years after their previous record, Leaver return with "Hands Like Cages". Their new full-length album is a mixture of droning singer-songwriter music, this time more centered around vocals and lyrics, and even denser on textures and ambiance. "Hands Like Cages" was...
Cena 7,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.