METAL

METAL

Wszelkie odmiany tradycyjnego metalu: Black, death, doom, heavy...

METAL

Krata
Lista

Łącznie 55 produktów

Pokazuje 1-36 of 55 produkty

MORD'A'STIGMATA - Antimatter CD

Awangardowo-black metalowy kwartet Mord’A’Stigmata przedstawia swój pierwszy koncertowy album. Materiał został zarejestrowany podczas występu na festiwalu Roadbun w Tilburgu, Holandia 14 kwietnia 2019 roku.
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

DAMNATION – Rebel Souls CD

Limitowane wznowienie kultowej, drugiej płyty DAMANTION. Wznowienie nie zawiera żadnych dodatków i jest bliskie oryginałowi, nie poddano go też żadnemu remasteringowi. Wydane jako digi pack.
Cena 29,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

MASTABAH - I Hate You CD

Płyta Mastabah, ‚I Hate You’, ujrzała światło dzienne 23.04.2014. Zespół stworzył płytę inną niż ich poprzednie doskonania, zachowując jednak najważniejsze, charakterystyczne dla siebie elementy. Nie jest to płyta stricte death metalowa, usłyszymy tutaj także inspiracje muzyką black lub thrash metalową, a nawet muzyką klasyczną.
Cena 27,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

SACRILEGIUM - Anima Lucifera LP

Winylowa edycja pierwszej po niemalże 10 latach od debiutu płyty zespołu Sacrilegium. Brutalny black metalowy album kapeli, która doczekała się statusiu kultowej, dzięki wydanej wcześniej w pagan płycie "Wicher".   
Cena 60,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

MASTABAH - Quintessence of Evil CD

Długo oczekiwany następca "Purity" , debiutanckiego materiału który zyskał wiele pochlebnych recenzji na całym świecie."Quintessence of Evil" zawiera 9 nowych utworów pełnych brutalnego , mrocznego death metalu .
Cena 27,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

ZORORMR - Corpus Hermeticum CD

Trzeci materiał tajemniczego ZORORMR z gościnnym udziałem Mike'a Wead'a z KING DIAMOND i Hala z VADER! Materiał profesjonalnie zarejestrowany z 100% akustyczną perkusją, którą nagrał Icanraz (DEVILISH IMPRESSIONS, PIGFACE BEAUTY) w legendarnym Studio Hertz w Białymstoku! Materiał zmiksował i zmasterował Arek "Malta" Malczewski. Black metal na najwyższym...
Cena 35,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

BEYOND DAWN - Righteous underground 2CD

Znakomita kompilacja zbierająca niepublikowane nagrania alternatywnego Beyond Dawn. Od wolnego doom metalu poprzez post-Swansowską psychodelię do nowej elektroniki. Dwie płyty ze znakomitą muzyką plus dodatkowy download. Polecamy!!! i
Cena 39,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

SACRILEGIUM - Wicher 2LP

Winylowa wersja klasycznego, debiutanckiego albumu SACRILEGIUM, dwie czarne płyty w opakowaniu gatefold plus wkładka oraz karta na darmowy download. Egzemplarze dostępne z plakatem z autografami członków zespołu dostępne wyłącznie w naszym sklepie! 
Cena 60,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

GENIUS ULTOR - Nic co boskie nie jest mi obce CD

Po czterech latach od premiery debiutanckiego "Dnia Nocy" Genius Ultor po raz kolejny plwa w twarz ludzkości i jej idolom. Album ze wszech miar plugawy, nurzający się w arogancji i braku miłości do bliźniego. Płyta wydana jako tradycyjny jewel case z grubą wkładką (20 stron)
Cena 27,00 zł
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.