DIFFERENT STATE The Frigid Condition CD

Zoharum & Wyrm Records prezentują najnowszy album Different State - Yield (Capacity of production).
Publikacja zawiera zremasterowane wersje utworów, które po raz pierwszy zostały wydane na kasecie Yield w 1995 roku przez I&E SPM oraz bonus w postaci dwóch utworów z wydawnictwa 'Cardinal Mosaic'. Gdy ponad 15 lat temu pojawił się ten materiał na naszej scenie, ktoś powiedział: Amerykanie mają Ministry, Anglicy mają Godflesh, a Polacy Different State. To najlepsze podsumowanie tego, co znajduje się na tym krążku. Te słowa najlepiej oddają klimat tej płyty.

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

" The Frigid Condition" to 10 premierowych kompozycji, odsłaniających nowe, zaskakujące oblicze projektu, nie pozbawione jednak ducha muzyki, do której zdążył przyzwyczaić nas Marek Marchoff na wcześniejszych swoich wydawnictwach. Jego alchemiczna mikstura illbient, industrialu i psychodelii najmocniej odcisnęła swoje piętno na tym właśnie krążku. Wiele nowych elementów do muzyki wniosła Vera Beren - nowa członkini zespołu.
Nie bez znaczenia okazał się również udział w realizacji nagrań Johna Kilgore'a - realizatora, który na swoim koncie ma m.in. współpracę z Frankiem Zappą.

Jeżeli gotowi jesteście zanurzyć się w chłodnym, wynaturzonym i klaustrofobicznym świecie DIFFERENT STATE - ten album wciągnie Was na długo…
Album " The Frigid Condition" dostępny w dwóch wersjach: - Podstawowej - CD w digipacku

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.