BISCLAVERET 'Amalgame' CD

Na tym albumie Bisclaveret znalazło się 9 remixów przygotowanych przez inne zespoły z szeroko pojętej sceny independent. Swoje wersje zaprezentowali: Moan, Endraum, Sleeping Pictures, Horologium, synta[XE]rror, Ghosts of Breslau, God's Bow, Loverdozed oraz Hoarfrost. Każdy z nich do utworów Bisclaveret przemycił własne elementy, dzięki czemu mamy do czynienia z zaskakującą, iście wybuchową mieszanką stylistyczną: od minimalistycznych dźwięków opartych na wokalu i delikatnych melodiach poprzez elementy gotyku do wersji electroindustrialnych

12,00 €
Brutto
Ilość
Wyprzedany

100% bezpieczne płatności

Na tym albumie Bisclaveret znalazło się 9 remixów przygotowanych przez inne zespoły z szeroko pojętej sceny independent. Swoje wersje zaprezentowali: Moan, Endraum, Sleeping Pictures, Horologium, synta[XE]rror, Ghosts of Breslau, God's Bow, Loverdozed oraz Hoarfrost. Każdy z nich do utworów Bisclaveret przemycił własne elementy, dzięki czemu mamy do czynienia z zaskakującą, iście wybuchową mieszanką stylistyczną: od minimalistycznych dźwięków opartych na wokalu i delikatnych melodiach poprzez elementy gotyku do wersji electroindustrialnych. " Amalgame" prezentuje zupełnie inne oblicze muzyki trójmiejskiego duetu. Jako bonus na krążku znalazł się teledysk do utworu " Insane In God". Pomysłodawcą i producentem albumu obok muzyków Bisclaveret jest Michał Porwet. Autorem projektu graficznego Rafał Szczawiński (autor okładki do " Psyche noMine").

Tracklista:
1. Insane in God ("The Plastic Phantoms")
remixed by Moan, 2007
2. Ritual of All-Embracing Madness (Thor's Papercut Mix)
remixed by Sleeping Pictures, 2006
3. Insane in God (endraum vision)
remixed at Weisser Herbst studio ffm in 2007
4. Duch mój… (Ghosts of Breslau remix)
remixed by Kormak at home studio in 2006
5. All Things Lost (Bisclaveret vs Loverdozed)
remixed by Loverdozed, 2007
6. I'm Insane in … (God's Bow remix)
remixed by God's Bow at Lyre Studios, 2007
7. Ritual of All-Embracing Madness
remixed by Hoarfrost, 2007
8. Ritual of All-Embracing Madness (Horologium remix)
remixed in January 2008
9. Duch mój… (breslau's deathmix)
remixed by synta[XE]rror, 2007

Insane in God (bonus video)

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.