InSCISSORS 'The Circus Of Ichneumons' CD

iNsCissorS powraca ze swoim czwartym pełnowymiarowym albumem, na którym eksploruje jeszcze głębiej w filmowe tematy zaznaczone już na poprzednich albumach...

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

iNsCissorS powraca ze swoim czwartym pełnowymiarowym albumem, na którym eksploruje jeszcze głębiej w filmowe tematy zaznaczone już na poprzednich albumach. W czterech aktach okazałe melodie, od barokowych poprzez eteryczne do awangardowych, tworzą ścieźkę dźwiękową do filmu albo sztuki teatralnej, który błagają o uwolnienie. Vincent Andelmoth jest reżyserem tego teatru, Aimaproject głównym narratorem, a reszta obsady jest pełna gości: Maciej "Dragos" Mehring z Bisclaveret, Evor Ameisie, Michiel Spape z H.E.R.R. i Annamaria Bernadette Christian. To wyimaginowana trupa wprowadza nas w życie gąsienniczników. Tajemniczy członkowie cyrku ośmieszają zaraza człowieka na ziemi i podobieństwa do wspomnianych pasożytów. Znajduję się one wśród wszystkich gatunków.
Premiera: 25.03.2014 CD w ekopacku. Nakład limitowany do 300 szt. Wspólne wydawnictwo Beast of Prey i Zoharum.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.