RAFAŁ KOŁACKI - Panoptikon CD

PANOPTIKON to solowa płyta Rafała Kołackiego z muzyką do filmu o takim samym tytule. Album zawiera 12 narracyjnych kompozycji z gościnnym udziałem zaproszonych artystów. 

12,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

PANOPTIKON to solowa płyta Rafała Kołackiego z muzyką do filmu o takim samym tytule. Album zawiera 12 narracyjnych kompozycji z gościnnym udziałem zaproszonych artystów. Na płycie oprócz dźwięków generowanych za pomocą analogowych syntezatorów i efektów muzycznych usłyszeć można również " żywe" instrumenty (bębny, skrzypce, gongi, saksofon etc.). PANOPTIKON, to przede wszystkim inspirowany teorią permanentnej inwigilacji (M. Foucault) niepokojący, wielowymiarowy ambient, charakteryzujący się hipnotycznym brzmieniem i regularną repetycją dźwięków. Na uwagę zasługuje także różnorodność stylistyczna kompozycji. Na płycie możemy posłuchać zarówno rozbudowanych, masywnych struktur zagranych w duchu dronowe music jak i niezwykle prostych, czasami wręcz ascetycznych miniatur; minimal music. Wydawnictwo posiada interesującą, nawiązującą do warstwy dźwiękowej szatę graficzną autorstwa Jacka Doroszenko, pineum.com. Rafał Kołacki muzyk związany z następującymi zespołami: HATI, Grobbing Thristle, Molok Mun, Innercity Ensemble i Mammoth Ulthana. Pomysłodawca i współtwórca projektów multimedialnych: Tonopolis, tonopolis.pl, oraz Orient Potockiego.

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
CD

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.