SCHROTTERSBURG - Kosmogonia LP

Limitowana do 300 szt edycja na czarnym 180g winylu w sleeve.

19,00 €
Brutto
5 dni roboczych
Ilość
Dostępny

100% bezpieczne płatności

LP wydane na czarnym 180g winylu w limitowanym nakładzie 300 szt. 

Ostatnią, zaplanowaną na 2023 rok publikacją jest najnowszy, już szósty, studyjny album płockiej grupy SCHRÖTTERSBURG, zatytułowany "Kosmogonia", który ukaże się 9 grudnia. Atonalny, psychodeliczny plemienny industrial  oparty na szumie, hałasie i ciemnych nowofalowych teksturach. Trans, rytm upadającego miasta rozpoczyna rytuał przenoszący do rdzenia Ziemi - miejsca powstania i narodzin wszystkiego...
Podobnie, jak w przypadku dwóch poprzednich tytułów, materiał  "Kosmogonia" ukaże się na 3 nośnikach, czyli na winylowym longplayu, na CD oraz kasecie, dzięki kooperacji czterech labeli: Zoharum, DIY Koło, Bat-Cave oraz N.I.C. Rec.
Znalazło się na nim siedem nowych utworów, zaaranżowanych i nagranych w czteroosobowym składzie, w którym muzycy koncertują już od dłuższego czasu. To też przełożyło się na nowe, jeszcze nieco inne niż dotychczas, brzmienie albumu. Można zaryzykować stwierdzenie, że :Kosmogonia" to najcięższy materiał w dorobku płockich muzyków. Należy jednak zaznaczyć, że ciężar nie jest jedynym wyróżnikiem, za pomocą którego można odróżnić najnowszy krążek z reszty dyskografii. To raczej naturalna zmiana wynikająca z faktu ciągłych poszukiwań muzycznych, które zaczynają się tam, gdzie wybrzmiewają ostatnie dźwięki "Om Shanti Om", by rozpierzchnąć się w nowych, dotąd jeszcze nie eksplorowanych kierunkach. Oczywiście nowe, będące elementem niespodzianki, nie przekreśliło dotychczasowego charakteru zespołu. Nadal słychać, że jest to nieustannie zmieniający się, lecz z całą pewnością  nadal zespół SCHRÖTTERSBURG. Album ponownie zarejestrowano pod czujnym okiem i uchem Michała Kupicza. Oprawa graficzna autorstwa Tomka Mirta.

Premiera 9.12.2023
Wysyłka od 11.12.2023

karta przedsiębiorstwa

NOŚNIK
LP

Polecamy również:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.