Lista produktów marki Auf Abwegen

Krata
Lista

Łącznie 42 produktów

Pokazuje 1-36 of 42 produkty

O YUKI CONJUGATE - Sleepwalkers CD

Ostatni jak dotad album wydany w 2019 przez Auf Abwegen. Jest to pierwsza publikacja tmprowizującej grupy  od ponad 10 lat. Muzyka ze Sleepwalkers stanowi ścieżkę dźwiękową do filmu Andre Hulme o tym samym tytule..
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Asmus Tietchens - Stupor Mundi CD

Reedycja materiału z 1990 roku, oryginalnie wydanego dla hiszpańskiego Discos Esplendor Geometrico. Kolejna w serii reedycji płyt legendarnego niemieckiego muzyka, wzbogacona o 4 dodatkowe nagrania. 
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Asmus Tietchens & Fabio Perletta - Deflections CD

Fabio Perletta i Asmus Tietchens poruszają się w ich osobliwym, wręcz hermetycznym mikrokosmosie, znajdując w nim swoje miejsca wspólne, gdzieś na styku, w momencie, gdy dźwięk ulega niemalże całkowitej degradacji. Całość oparta jest na granicznych formach i atonalnych przejściach. W tych sześciu eterycznych kompozycjach, umiejscowionych niemalże w...
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Asmus Tietchens + David Lee Myers 'Arcs' CD

Kolejna kolaboracja Asmusa Tietchensa, tym razem z amerykańskim atystą Davidem Lee Myersem, znanym m.in. z twórczości pod szyldem Arcane Device czy wspólpracy z Vidna Obmana. Wydanie na CD w digipacku 4-panelowym w barwach Auf Abwegen.
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

NID - Plate Tectonics CD

NID - projekt muzyków Feine Trinkers Bei Pinkels Daheim, B-Tong.Kolaboracja bliska dokonaniom macierzystych projketów.Wydanie w jewel caseInfo od wydawcy:  NID is an experimental group whose aim it is to challenge conventional concepts and structures of electronic music by experimenting with the source of sounds. The music is created on the spot, making...
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

ANEMONE TUBE :existence

Projekt penetrujący obrzeża eksperymentalnej elektroniki. Od zwiewnych ambientowych preparów po ściany zrytmizowanego noisu. Płyta godna polecenia wszystkim poszukującym nowych sonicznych wrażeń. 
Cena 12,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Asmus Tietchens - Monographie (Book + CD)

Książka + CD wydana w limitowanym nakładzie 600 szt.300 stron o pracy Asmusa Tietchensa w języku niemieckim w opracowaniu KAi U. Jurgensa + teksty autorstwa Jona Muellera, Vidna Obmana, Marcela Beyera, Dittericha von Euler-Donnersperga oraz Tilla Knioli. Opis dyskografii opatrzony komentarzem w jęz. angielskim.
Cena 39,00 €
Dostępny
Zobacz Szczegóły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.